O nas / Lednogóra

Karczma „Lednickie Wrota” położona jest w Lednogórze, na skraju Lednickiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio przy trasie (nr 5) Poznań – Gniezno, na Szlaku Piastowskim. Obiekt choć nowy, nawiązuje swym kształtem do dawnych budowli wiejskich, a szczególny charakter zyskuje dzięki zastosowaniu w konstrukcji ścian muru pruskiego. Wnętrza restauracji są równie urokliwe, z uwagi na to, że wiele elementów, w tym belki drewniane, słupy stalowe i ściany z cegły pochodzą z rozbiórki ponad 100 letniego budynku, którego serce ponownie zabiło w „Lednickich Wrotach”.

To miejsce, w którym można odnaleźć wspomnienia czasów i smaków dzieciństwa. Miejsce, przede wszystkim dla ludzi ceniących prawdziwą polską kuchnię, poszukujących naturalnej żywności i zapamiętanych z dzieciństwa smaków. Do dyspozycji gości są dwie klimatyczne, stylowo urządzone sale restauracyjne oraz plener z siedliskami, zadaszoną altaną, wędzarnią, miejscem na ognisko, a także placem zabaw dla dzieci, wiejskim ogródkiem i obszernym parkingiem. Restauracja jest dodatkowo wyposażona w nagłośnienie i klimatyzację.

Poza tym do dyspozycji Gości przygotowaliśmy 10 komfortowych, oryginalnie urządzonych pokoi oraz wypoczynkową antresolę.

Karczma „Lednickie Wrota” oferuje organizację spotkań rodzinnych, w tym przyjęć weselnych, komunijnych oraz innych okolicznościowych, a także spotkań biznesowych i firmowych. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia u nas cateringu.

 

Zapraszamy w godzinach:

Wtorek - Sobota: godz. 11.00 – 20.00
Niedziela: godz. 12.00 – 20.00 Poniedziałek – zamknięte

Uwaga! W okresie od listopada do marca pracujemy w godzinach: 11.00 - 19.00

W okresie Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia - zamknięte

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 510 198 008,
e-mail: biuro@lednickiewrota.pl


DSC04060

Galeria